Udostępnianie zbiórek osób transpłciowych

Wiemy, że wiele osób z naszej społeczności ma trudności z pokryciem kosztów swojej tranzycji, a inne wydatki też są dla wielu osób problemem. Dyskryminacja, z jaką się spotykamy, nie ułatwia sprawy. Na szczęście jest moc wzajemnego wsparcia w naszej transpłciowej i sojuszniczej społeczności i coraz więcej osób trans decyduje się na założenie zrzutek publicznych.

Tutaj znajdziecie informacje o takich zrzutkach, na które możecie solidarnie wpłacić coś od siebie.


Udostępniamy zrzutki osób transpłciowych na wszelkie potrzeby związane z tranzycją, zdrowiem, sytuacjami kryzysowymi i bytowymi. Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji.

W miarę możliwości staramy się aktualizować zbiórki raz na 2 tygodnie lub częściej.

Chcesz aby twoja zbiórka się tutaj znalazła?

Regulamin udostępniania zbiórek

  1. Fundacja Trans-Fuzja udostępnia zbiórki organizowane przez osoby transpłciowe na pokrycie wydatków związanych z tranzycją, zdrowiem, sytuacjami kryzysowymi i bytowymi.

  2. Zbiórki udostępniane są na stronie internetowej Fundacji, na stworzonej w tym celu podstronie.

  3. Informacja o zbiórkach zawarta na stronie Fundacji obejmuje link do strony zrzutki na portalu crowdfundingowym oraz nazwę zbiórki (taką, jak na podanym portalu).

  4. Informacja o zbiórce zostanie usunięta ze strony Fundacji gdy zbiórka będzie zakończona lub niedostępna.

  5. Fundacja nie udostępnia informacji o zbiórkach założonych na pokrycie własnych wydatków za pośrednictwem innych kanałów.

  6. Weryfikacja zbiórki przez portal crowdfundingowy nie jest konieczna do udostępnienia na stronie Fundacji.

  7. Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za opis zbiórek ani wpłaty z nimi związane. Udostępniamy jedynie informację. Wszelkie wątpliwości powinny być kierowane do portalu crowdfundingowego na którym założona jest zbiórka.


Zbiórki osób transpłciowych:

Ostatnio zaktualizowano: 27.09.2022, 16:10