31 lipca na łamach "Wolnej Soboty" wydawanej przez Gazetę Wyborczą ukazał się przedruk opublikowanego przez WELT tekstu Hannesa Steina „Utnij piersi, a potem się zobaczy”, recenzji książki “Nieodwracalne szkody” Abigail Shrier. Tekst dotyczy książki opartej na pseudonaukowych transfobicznych tezach popartych przez transfobicznych rodziców.

Fundacja Trans-Fuzja odpowiedziała na to listem Zarządu Fundacji, który spotkał się z odpowiedzią redakcji. W reakcji na nią, Fundacja Trans-Fuzja, transpłciowa społeczność i osoby sojusznicze wystosowują list otwarty.

Pełne treści listów możecie zobaczyć tutaj:
https://www.transfuzja.org/list-otwarty-do-gazety-wyborczej

Deklaracje podpisów przyjmujemy przez skrzynkę mailową podpisz.sie@transfuzja.org, messengera i skrzynkę wiadomości na Instagramie. Postaramy się aktualizować listę podpisów możliwie na bieżąco.

Wesprzyj nasze działania

Możesz wesprzeć Fundację poprzez:

  • przekazanie 1%

  • przelew bankowy

  • przelew paypal

  • zrobienie zbiórki na Facebooku

Wsparcie

Informacje o grupach wsparcia, wsparciu psychologicznym i konsultacjach prawniczych znajdziecie na podstronie

Zbiórki osób transpłciowych

Udostępniamy zbiórki osób transpłciowych na wszelkie potrzeby związane z tranzycją, zdrowiem, sytuacjami kryzysowymi i bytowymi.

Bieżące informacje

Informacje na temat aktualnych wydarzeń oraz naszych akcji znajdziesz ponadto na Facebooku. Jeśli nie posiadasz tam konta - nie szkodzi. Wszystkie informacje są publicznie dostępne.